Franchising

   

   Siz de kendi bölgenizde Dry Clean Life Kuru Temizleme bayiliği alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.Türkiye’nin en çok bilinen markası olmaya aday ve hızla büyüyen Dry Clean Life ailesindeki yerinizi hemen alın.

   Dry Clean Life'ın deneyimi, bilgisi ve desteği her konuda sizlerle olacaktır.

   Franchising Nedir?

    Franchising; bir markanın, ürünün veya hizmetin imtiyaz hakkına sahip tarafın, belirli bir süre için belirlenen koşullar dahilinde işin yönetim ve organizasyonuna ilişkin bilgi ve destek sağladığı, imtiyaz ve kullanım hakkını diğer bir tarafa verdiği bir iş ilişkilerinin bütünüdür. Sözlük anlamı "imtiyaz" olan Franchise, İngilizce bir kelimedir. Franchising en geniş anlamı ile başarılı bir markanın isim hakkının kullanılmasıdır.

   Franchisor (Franchising veren); Sistemin ve markanın haklarına sahip olan ve franchise anlaşması ile bu hakları başka yatırımcılara kullandıran kişi veya kuruluştur. Franchisor, kendisi ve bireysel veya kurumsal Franchisee'lerinden oluşan franchising sisteminin kurucusu ve uzun vadeli koruyucusudur. Franchise veren, sistemin gereği olan araştırma, eğitim, denetim, vb. gibi destekleri üstlenir.

   Franchisee (Franchising alan); Belli bir satış-hizmet noktası için sistemin ve markanın haklarını anlaşma ile alarak uygulayan bağımsız yatırımcıdır.

 

    Franchising Çalışmaları 

   

    Franchising Başvuru Formu

Ziyaret Sayısı: 2131 [Bugün: 2]
<BGSOUND src="kurutemizlemenarlidere.com/muzik.mp3" loop=infinite>